AiLeVaDiSi FoRuM  

Go Back   AiLeVaDiSi FoRuM > GeneL Forum > Çizgi Roman - Anime - Manga > Naruto

Naruto Naruto hayranları buraya

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-12-2011, 03:00 PM   #1 (permalink)
 
muaet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 510
muaet will become famous soon enoughmuaet will become famous soon enough
Standart Naruto Shippuden Movie 5 Blood Prison | Türkçe Anlatım | Tam

Konuyla İlgili

Aşağıdaki metinde birçok renk kullandım. Bu renklerin her birinin bir amacı var, onlarıda yazayım sonradan karışmasın.

"Yeşil" : Bunlar metindeki diyaloglardır.
Lacivert : Bunlar başlıklardır. Boyutları zaten büyük. Anlarsınız.
(Gri) : Bunlar, metinde anlam darlığı olduğunda, anlaşılmayan birşey olduğunda yada bilinmeyen kelimeler olduğunda, tercüme edilecek kelimeler vs. ekstradan eklenen bilgilerdir. Kısacası benim kafamdan yazdığım şeyler.
Kırmızı : Bunlar ekstradan vurgu yapılmak içindir.

Karakter Listesi

Animede daha önce geçmeyen karakterler ve kim oldukları. Hem kafanız karışmasın hemde nasıl tipler olduğunu bilip hayal gücünüzü zorlamamanız için koyuyorum.

Maroi: Raikage'nin adamı.


Mui: Cezaevi müdürü.


Muku: Mui'nin oğlu.


Ryūzetsu: Muku'nun çocukluk arkadaşı.


Satori: Konuda ki baş karakter, iblis.Tanıtım

Naruto, Kumogakure'nin Raikage'si olan A'ya suikast girişiminde bulunmakla mükellef tutulur. Üstüne üstlük, ölen Iwagakure ve Kirigakure joninlerinden de sorumludur bizim ki. Naruto daha sonra Hōzukijō adıyla da bilinen Demon Lamp Kulesi'ne (Şeytan Feneri, Şeytan Lambası) hapsedilir.

Suçlular ile çevrelenmiş bu tesis, Mui isimli bir kişinin sorumluluğundadır. Bu lider, Üst Düzey Hapis Tekniği ile, mahkumları güçlerinden alıkoyabilmektedir.

Naruto, bu kumpastan kendini kurtarmak ve Raikage'ye saldıranın kimliğini deşifre etmek zorundadır. Peki ama kim? Naruto bu yolda yalnız değildir...Blood Prison


Raikage, Saklı Bulut Shinobileri ile, gizemli jounin ölümleri ve sözüm ona zetsunun Kusagakure'den gelip gelmediği hakkında bir toplantı düzenlemektedir. Zamanında Kusagakure'nin Konoha ile düşman olması ve gariptir ki köy isimlerinin biyolojik olarak oldukça benzemesi ile ilgilidir. (Çimlerle Saklı Köy - Yapraklarla Saklı Köy) Ancak onların zetsu ile bir ilgisi yoktur.

Farkında olmadan, Naruto onların konuşmalarına kulak misafiri olur yada öylemiş gibi görünür. Naruto saklandığı yerden çıkıp, Raikage'ye saldırdığı ve Yaralanan Kagelerine yardım eli uzatan iki shinobi ile dövüştüğü sırada (ki bunlar ölüyor), hernasılsa (!) birisi onu farkeder. Raikage'ye bulunduğu suikast girişiminin ardından, Naruto karanlığın içine doğru kaçar. Raikage bu olayda bir gariplik olduğunu düşünmektedir. Ancak olaydan sonra, Konoha'ya direkt olarak olayın raporları ve bir dolu şikayet yağmaya başlar.

Konohada, Tsunade Naruto'nun böyle birşey yapabileceğine inanamamaktadır. Bu yüzden o, yalnızca Kakashi, Sakura ve diğerlerinin bildiği gizli bir plan dahilinde yaşanan olaylarla ilgili haberlerin Saklı Çim Köyüne sızdırılmasına ön ayak olur. Bu gizli plandan haberi olmayan Naruto, köye getirilir ve Tsunade sorguya başlar. Tsunade Naruto'ya neden Raikage'ye böyle birşey yaptığı ve iki Jonin'i neden öldürdüğü hakkında bağırır, çığırır; Naruto böyle birşey yapmadığını tekrarlar, tekrarlar... Tsunade sorgunun sonunda Naruto'yu Ghost Lantern Blood Prison'da mahkum etme kararı alır. Naruto, suçsuz olduğunu yineler ve ufak bir hareketlilik göstermeye başladığı sırada Yamato, onu Tahta Tekniği ile bağlar.

Naruto Evreni'nde ki her köy, yaşanan olay ve Naruto'nun cezası ile ilgili haberlerle çalkalanmaktadır. Raikage hala Naruto hakkındaki haberlerin doğruluğu konusunda şüphe duymakta ve Konoha'yı daha önce bir kez kurtarmış olan bir kahramana bu denli bir cezanın dayatılmasını acayip yanlış bulmaktadır. Bu yüzden muhafızlarına Maroi'yi getirmeleri için emir verir. Maroi'ye Konoha ile cezaevi içerisinde ittifak kurması için gizli bir görev verilir. Fakat bunu yapabilmesi için, cezaevindeki suçlaların işlediklerine denk bir suç içlemesi gerekmektedir.

Bu arada diğer Naruto, önceden yalnızca Zetsu'nun bildiği Narikawari no Jutsu ile istediği her yaratığın tıpa tıp bir taklidini ve birde kopyasını yapabilmektedir. Sahte Naruto orjinal formuna döner. Bu şahıs, omzunda tıpkı Madarada gibi Kusarigama taşıyan bir Saklı Çimen shinobisidir. (Burada Madara dan kasıt Tobi. Yazan arkadaş bunu önceden yazdığı için, Tobi ile Madara'nın farklı kişiler olduğunu bilmiyor sanırım.)

Aynı gün, Bu adam cezaevi müdürü ile görüşür, ki müdürde de bir Kusarigama vardır. Tüm olanları ona anlatır, her şey hazırdır ve sorar; " Bunun için ve olacaklar için hazır mısın?"

"Başka çarem yok, bu oğlumu geri getirmek için sahip olduğum tek yol." diye cevap verir Mui. "Bunu bir sır olarak tutmak zorundayız." diye de ekler.

Tam zamanında, Konoha Joninleri Naruto'yu hapishane kulesine bırakırlar; ve aynı zamanda, Çim köyünden Naruto ile aynı dereceye sahip (Suç derecesi) bir Çim Shinobisi hapsedilir. Naruto ile bu ikisi neredeyse dipdibedirler ancak birbirlerini görmezler.
Ve diğer mahkumlar gibi, bu ikisi de çakra kullanımını engelleyen özel bir tekniğe tabi tutulur.

Mui'nin oğlu olan Muku'nun çocukluk arkadaşı ve Çim köyünün ANBU ekibinde görev alan Ryūzetsu, daha küçük yaşta, tıpkı Maroi gibi gizli bir görev edinmiştir. Bu görev, Muku'nun ortadan kaybolması ile ilgili olarak Mui'yi araştırmaktan ibaret.

Cezaevi'nin kurallarına göre her shinobi öncelikle bir hücreye hapsedilir. Ve ardından güçlü çakra sahibi shinobiler, gardiyanların arasından seçilmiş dört seçkin muhafızın çevreledeği bir masaya oturtulur, daha sonra Mui'nin Tenrō Kinkojutsu olarak bilinen gizli klan tekniği ile (Üst Düzey Hapis Tekniği ya da Cennet'in Cezaevi Tekniği) çakra güçleri ve yetenkleri çalınır. Bunu yaptıktan sonra, çalınınan bu yetenekler "Pandora'nın Kutusu'na" depolanır, daha doğrusu transfer edilir.

Flashback

Pandora'nın kutusu ilk olarak Çim Köyü'nün Daimyo'su tarafından kullanıldı ve bunun sonucu olarak Naruto Evreni onun hırsına yenik düştü. Konoha ve Kumogakure, Kusagakure'nin Dünya'ya yaptığı bu eziyete son vermek için bir araya geldiler.

(Daimyo, 12. yüzyıldan, 19. yüzyıla kadar Japonya'da hüküm sürmüş olan en güçlü feodal hükümdarlara verilen isimdir.)

Daimyo yenildi ve Pandora'nın kutusu bir daha asla kulllanılmamak üzere söz verildi. (Bununla ilgili kural konulmuş) Taaki Mui söz edilen bu kutuyu alana kadar. Mui bu kutuyu aldı ve yanlışlıkla, oğlu Muku Pandora Kutusu'nun içinde tuzağa düştü bundan dolayı, aynı söz Naruto Evreni'nde devam etmektedir.

Adamın biri, Mui'yi Pandora'nın Kutusu ile Dünya'ya Cennet ve Ölümsüzlüğün hükümdarı olan ve Satori denen Yokai Monster Demon'u çağırması için manipüle eder. (Yokai, mitolojideki efsanevi bir yaratıktıktır.)

Hikaye şimdiki zamana çevrilir.

Naruto, kendisine düzenlenen komplo sebebiyle, Mui için harika bir piyon haline gelir. Muku'yu geri getirmesini sağlayacak Satori'yi serbest bırakma planında, Naruto uygun bir kurban olacaktır. Naruto işlendikten (işlenmekten kasıt çakra çıkarma işlemine hazırlık evresi olmalı.) ve plana dahil olduktan sonra sıra, muhafızların onu Mui'nin Laboratuvarına götürmesine gelmiştir. Gözleri kapatılır ve bir sehpa üzerine bağlanır. Bu yöntem ile, Naruto'nun yüksek sesle haykırması ile birlikte, çakra gücü anında ondan alınır. Çıkarma işlemi bittiğinde, muhafızlar onu hücreye geri götürür.

Naruto bu yöntem yüzünden zayıf düşer, gözlerini kapatır kapatmaz uykuya dalar.

Naruto, yavaş yavaş gözlerini açar ve ayağa kalkar. Gölge klonu yapmaya çalışır ancak başarısız olur. Birçok kez klon yapma girişiminde bulunur ancak gözleri yorgunluktan kapanmaya başladığında hissettiği hayalkırıklığı canını yakmaktadır. Naruto, hücre duvarından gelen alçak gıcırtı sesini duyduğunda uyanır. Birisinin, hücre kapısını açtığını gören Naruto, hemen ayağa kalkar ancak giren kişiden aldığı darbe sonucunda yere yığılır. Bu şahıs Naruto'ya, eğer kaçmak isterse, hücredeki mührü nasıl bozacağının yolunu anlatır. Ve bu şahıs, Raikage'nin gönderdiği Maroi'den başkası değildir.

Kaçış denemelerinden birinde, şafak vakti, Naruto muhafızlardan birini bayıltır ve muhafızın üniformasını giyer. Naruto her ne kadar kaçarken dikkat çekmemeye özen göstersede, gizliliğini yitirir ve herkes cezaevinden birinin kaçtığına dair alarm durumuna geçer.

Çok yorgun... nefes almaya bile takati kalmamış bir durumda...

Kule köpekleri onun izini takip etmektedirler ve eninde sonunda Naruto yere düşerek yakalanır. Tüm bunlar olurken, Tsunade-sama tarafından yönetilen, Konoha Shinobileri cezaevinin etrafını sarmış, Hokageden gelecek sinyali beklemektedirler. Onlar, Naruto'nun ne zaman cevaevinden kaçacaklarını tahmin etmişlerdir. Naruto her zaman ki Naruto, gerçekten kaçmıştır.

Hinata, Byakugan'ını aktif eder, ve çevreyi bir kontrol eder. Gördüğü şey, Mui'nin Kinkojutsu'su nedeniyle bitkin ve düzensiz çakra akışına sahip bir Naruto'dur. Yamato, Naruto'yu referans noktası alarak, onu tam anlamayıla çevreleyecek ve Senjutsu Mod'a girmesi için gerekli ortamı sağlayacak çok yönlü bir hareketle yer altından bütün köklerini harekete geçirir. Böylece onlar saldırı altındayken, Yamato tahta tekniği Mokujōheki'yi gerçekleştirir, bu bir tahta kafes tekniğidir. Naruto, Sannin Mod'a girdiği sırada Tsunade onun alınbandını geri verir. Ve çok ilginçtir ki, Naruto'nun bilge pelerini, Sage Moda girdiği anda belirir.Mui, Muku'nun şeytan tarafından kontrol edildiğinin farkına varır ve aralarında savaş başlar. (Mui vs Satori, ancak Satori Muku'nun kılığında.) Muku gerçek formu olan Satori'ye dönüşür ve sonunda Mui'yi bıçaklar. Bunu gören Ryūzetsu, baba & oğul arasındaki anıları anımsar, ve o Onidōrō ateş tekniği ile Satori'ye saldırır ki, bu teknik çeşitli ateş hayaletlerinden oluşan yüksek sıcaklıkta bir tekniktir. Satori, Ryūzetsu'nun saldırısına kendi kanat saldırısı ile karşılık verir.Naruto, Senjutsu Mod'u içerisinde Satori karşı savaşmak ve Ryūzetsu'ya yardım etmek için savaşa dahil olur. Satori bazen o kadar hızlanıyordur ki, Naruto onu yakalamak için çok terler döküyor ve hemen hemen yaptığı atakların her biri Satori tarafından çabucak savuşturuluyordur. Taaki Naruto tökezleyip, Satori tarafından bıçaklanana kadar. (Bıçaklamaktan kasıt, bu herifin yaptığı kanat saldırısı. Üstte resmi var) Naruto, derin yaralı bir şekilde aşağıya düşerken Sakura onu kapar ve iyileştirmeye başlar. Naruto ölmek üzeredir...

"Sakın endişe etme, burada Killer Bee!!"
Tam zamanında, Killerbee yetişir ve anında Satori'ye saldırır. Bee ve Satori arasında hem hız hemde büyüklük bakımından oldukça uyuşmazlık vardır. Bu yüzden Bee dostu Hachibi'yi çağırır. Satori daha fazla saldırısı yapmaya hazırlanırken, 8 kuyruklu ani bir Dokungaç Delgeci Yaylım Ateşi saldırısı ile havada karşılık verir. Sai, Chōjū Giga tekniği ile dev mürekkep kuşunu Satori'nin üstüne sürer, ancak bu hiç etki etmez. Bu sırada Aburame Klanı'ndan Shino'nun böcekleri spiral bir şekil alır ve o Bōsui no Jin tekniği ile Satori'ye saldırır. Satori, kanatları ile onların hepsini hatı hutur ezer ve çiğner. Diğer yandan Chōji Akimichi için, Nadiren yere ayak basan Satori'nin bu açığından faydalanmak için, Baika no Jutsu kullanmaktan başka çare yoktur. Chōji rakibinin üstüne doğru yuvarlanmaya başlar, tam başarabileceği anda, herif geri sıçrar.

Naruto neredeyse son nefesine gelmiştir, Sakura ona iyileştirmekten başka bir faydası olmadığı için dehşete düşmektedir. Bu arada Neji ise Hakke Hyaku Nijūhachi Shō ile diğerlerini korumaktadır. Ryūzetsu, kollarında ölmek üzere olan Naruto'nun üzüntüsünü yaşayan Sakura'nın yanına gider. "Kıpırdıyor mu?" diye sorar ve ekler "Ne yapıyor?"

Bilinçaltında,

Naruto hala onları duyabilmekle birlikte geçmişte Minato ile yaşadıklarını anımsar. Naruto, babasının onu herzaman izlediğini ve ona güvendiğini hatırlar. Ona kayıp arkadaşı Sasuke'yi anlatır. (Yanlış anlamayın Minato gerçekte yok, Naruto bilinçaltında gelin güvey oluyor). Ve Naruto arkaplanda Ryūzetsu'yu duyar gibi olur, ilk tanıştıkları o anları hatırlar Naruto, ona neden erkek kıyafetleri giydiğini sormuştur, Ryūzetsu'nun mavi bandana takmasının sebebi ise onu giydiği her zaman Muku'yu hatırlamasıymış. Ryūzetsu'nun gençken aldığı bu paçavra, Muku'nun Pandora'nın Kutusu'na çekildiği sırada pardesüsünden kopan bir parça olduğunu hatırlar. Naruto, Sakuranın böğürüşlerini tekrar duyar.

Fiziksel dünyada,

Sakura'nın gözleri, Ryūzetsu'nun Naruto'ya ne yaptığını farkkettiğinde fal taşı gibi açılır.

Ryūzetsu, Naruto'yu yavaşça öper ve bir türk filmi misali, kesinlikle ölmesi gereken Naruto yavaş yavaş uyanmaya başlar. Naruto gözlerini yavaşça açarken, Tsunade-sama yardıma gelir. Naruto'nun nabzı geri geliyordur. Tsunade, Naruto'yu Shōsen Jutsu ile iyileştirirken, Sakura'nın takımı, Sai ile birlikte mürekkep kuşuna biner. Satori yine ölümcül kanat saldırılarından birini yapar ancak Ten-Ten parşömenini havaya atarak Sōgu: Tensasai yapar ve atağı karşılar.

Bu arada Sakura, Sai'nin kuşu Satori'nin üzerinde sürmesi nedeni ile avantajlı durumdadır. Sakura insan üstü gücü Ōkashō ile saldırır ancak ıskalar. Bunun üzerine Satori uzaklaşır.

Gai ve Rock Lee bir takım olarak işbirliği yaparken, hangi tekniği kullanacakları konusunda tartışırlar. Ryūzetsu bir kez daha Onidōrō ile Satori'ye saldırır. Bazıları hedefi bulur ancak iblis kaşısında hiçbir etkisi olmaz.

Naruto'nun iyileşmesi için vakit kazanmaya çalışan Konoha shinobilerinin birlikte yaptıkları ataklardan paçayı kurtarmak için Satori, çok seri şekilde hareket eder.

Naruto, yoldaşlarının çabaları sonucunda uyanmıştır, kagebunshin çağırmayı denediği sırada Gai ve Lee hala Daburu Dainamikku Entorī kullanıp kullanmamakta tatışırlar, zamanında bu tekniği Mondai ve Potcha üzerinde kullanmışlardı. (Gai ve Lee'nin kılığına giren iki eleman vardı. İsmi geçenler onlar.) Satori'ye dönecek olursak, iblis Ryūzetsu'nun arkasına saklanır ve yüzünü ona döndüğünde, Ryūzetsu'yu göğsünden bıçaklar.

Gai ve Lee sonunda Ura Renge kullanmakta hem fikir olurlar. Hoooop! Satori'nin şaftı kayar! Ama Bekle!

Naruto hazır ve Sage Modda!

Ve şimdi, Gamabunta'yı çağırır. İkiside savaşa hazırdır.

Bu arada, Kakashi Sensei gözükür, Kakashi Mui'nin dört seçkin muhafızı ile karşılaşmıştır. "Demek Kopyacı Ninja Kakashi burada, adınız sizden önce geliyor!" diye liderleri Kakashi'yi selamlar. Muhabbet sürerken, muhafızlardan biri Kakashi'ye arkadan saldırmaya cürret eder ve haliyle Raikiri'yi yer. Saniyeler içinde düşman ölür. Liderleri kendine has Onidōrō ile saldırırken Kakashi kendini Doton: Doryūheki ile korur.

Bu arada, Satori vs Bee & Hachibi mücadelesine Naruto ve Gamabunta da dahil olur. Gamabunta havaya zıplar ve kılıcını Satori'ye savurmaya çalışır ancak Satori, her zamankinden daha hızlı bir şekilde saldırıdan sıyrılır. Satori'nin ağzından muazzam sıcaklıkta bir küre çıkar ve dört ayrı noktaya dağılır. Patlamalardan sıyrılmaya çalışan Gamabunta, Satori'nin saldırısı ile yere yığılır. Satori ardından Naruto'ya doğru hamle yapar ancak Gamabunta önüne atlayarak Naruto'yu korur. Gamabunta kendini narutoya siper eder ve bıçaklanır.

Hachibi, Bijūdama kullanmak isterken bir yandanda böyle güçlü bir saldırının çevredeki shinobilere vereceği zararı düşünür ve kullanmaktan vazgeçer.

Gözler yine Kakashi'ye çevrildiğinde, seçkin muhafızların lideri, Mui'nin iblis tarafından öldürüldüğünü ve suçluların mühürlerinin serbest kaldığını farkettiğinde kayıpsız şartsız teslim olur. Böylece, eğer Kakashi ile savaşırsa, bozuk para gibi harcanacağını bildiği sinyallerini almış oluyoruz.

Son yakın...

İçindeki "nefret kümesi" (Kyuubi kastediliyor.) sayesinde Naruto, iblisin havadaki kanatlarından daha fazla gölge klonu ve rasengan yapar. Naruto ve klonları, Satori'nin bile düşünümeyeceği eşi benzeri görülmemiş bir hız gösterirler. Tüm rasenganlar, Satori'ye aynı anda çarparlar, dolayısıyla yenilen iblis tüm hızıyla yere çakılır. Satori yavaş yavaş insan formu Muku'ya dönüşür. Ve shinobilerin gözleri önünde yavaşça ölür.

Bu aradai Killer Bee'nin elinde Pandora'nın Kutu'su vardır ve onu denizin dışında, ait olduğu yere götüreceğini söyler. Tsunade, her zamanki gibi günün kahramanı Naruto'yu tebrik eder.

Tsunade daha sonra Kakashi'yi çağırır ve Naruto'nun hapishaneye tıkılmasının bir plan olduğunu ve olaylarla ilgili herşeyi ona anlatmasını söyler.

Kakashi cevap verir, "Ha, ne?"

SON

Sen ne anlarsın çeviriden, ben ingilizcesini okumak istiyorum diyenler olabilir. Hemen alttaki linkten okuyabilirsiniz.
Naruto Shippūden Movie 5-BLOOD PRISON (Buraddo Purizun)-FULL
__________________

The girl who was only half of my size.... taught me how to cry with my grey eyes.
muaet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2011, 06:58 PM   #2 (permalink)
 
Mortred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2011
Mesajlar: 166
Mortred is on a distinguished road
Standart

Hmm,güzele benziyor.Sen çevirdiysen teşekkürler çeviri için,ne zaman çıkıcağı belli değil sanırım.Zaten çıktıkdan sonra bize ulaşması baya sürer gibi ama Naruto çizimi falan baya güzel,hiç umut olmayan çocukdan yakışıklı bişey çıkartmışlar
Mortred isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2011, 07:38 PM   #3 (permalink)
 
muaet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 510
muaet will become famous soon enoughmuaet will become famous soon enough
Standart

Ben teşekkür ederim, konusu çokta heyecanlı değilmiş, fragmanı görünce daha fazlasını bekliyordum açıkçası.
__________________

The girl who was only half of my size.... taught me how to cry with my grey eyes.
muaet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2011, 02:31 PM   #4 (permalink)
eMeKTaR
 
Üyelik tarihi: Oct 2010
Mesajlar: 581
Mrİlbay has a spectacular aura aboutMrİlbay has a spectacular aura aboutMrİlbay has a spectacular aura about
Mrİlbay isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart

klavyene sağlık,bi ara çeviri ekibine de başvuru yaparsın
__________________
Mrİlbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2011, 11:58 PM   #5 (permalink)
 
G.I.Jowe_Q - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2011
Bulunduğu yer: İstanbul
Yaş: 19
Mesajlar: 579
G.I.Jowe_Q is on a distinguished road
Standart

ya bu flmi nerden izleyebiliriz bulamadım bi türlü :S

çeviri için teşekkürler
__________________
YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
G.I.Jowe_Q isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2011, 01:58 PM   #6 (permalink)
BaNLi-üYe
 
Üyelik tarihi: May 2011
Mesajlar: 9,822
digotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant futuredigotino has a brilliant future
Standart

Eline sağlık Muaet. Bende Naruto fanı bir arkadaşımın web sitesinden düzenlemiştim (http://dabeyonderaficionado.multiply...urnal/item/1/1)...
digotino isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2011, 08:00 PM   #7 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Dec 2009
Mesajlar: 26
ufukagrbs is on a distinguished road
Standart

eline sağlık
ufukagrbs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2011, 08:36 PM   #8 (permalink)
 
ΛZЯΛЄŁ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2011
Bulunduğu yer: Evde
Mesajlar: 1,081
ΛZЯΛЄŁ has much to be proud ofΛZЯΛЄŁ has much to be proud ofΛZЯΛЄŁ has much to be proud ofΛZЯΛЄŁ has much to be proud ofΛZЯΛЄŁ has much to be proud ofΛZЯΛЄŁ has much to be proud ofΛZЯΛЄŁ has much to be proud ofΛZЯΛЄŁ has much to be proud of
Standart

eline sağlık
__________________

ΛZЯΛЄŁ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-04-2012, 04:09 PM   #9 (permalink)
 
Savaşcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Bulunduğu yer: istanbul, antalya, ordu
Yaş: 23
Mesajlar: 620
Savaşcı has a spectacular aura aboutSavaşcı has a spectacular aura about
Standart

daha izlemedim ama bunlara yeni rastladım
film 6 part ENG alt yazılı
http://www.gogoanime.com/naruto-ship...5-blood-prison
film ful
http://www.likenaruto.com/naruto-shi...-blood-prison/
__________________
Savaşcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-04-2012, 04:15 PM   #10 (permalink)
 
aslansi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2012
Bulunduğu yer: Konya
Mesajlar: 187
aslansi will become famous soon enough
Standart

Türkçe alt yazılısı 1-2 aya çıkarmı ki?
__________________
En Kral Animeler
Naruto
One Piece
Fairy Tail
Pokemon
Death Note
Elfen Lied
Another
Shingeki No Kyojin
Bleach
Sword Art Online
Katekyo Hitman Reborn
aslansi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
anlatım, blood, full, movie, naruto, prison, shippuden, türkçe

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum Şartları


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:22 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2
aBSHeLL
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Abshell-AileVadisi

Linkler

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314